satın almak BYCHPS ile URZ2C101MRD6
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 160V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.787" Dia (20.00mm) |
| Dizi: | URZ |
| titrek elektrik akımı: | 420mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-11263 URZ2C101MRD6-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | URZ2C101MRD6 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL |
| kapasitans: | 100µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |