satın almak BYCHPS ile USB2517I-JZX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 64-QFN (9x9) |
| Standartlar: | USB 2.0 |
| Dizi: | - |
| Protokol: | USB |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 638-1090 USB2517IJZX |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | USB2517I-JZX |
| arayüzey: | Parallel |
| Görev, işlev: | Controller |
| Genişletilmiş Açıklama: | USB Controller USB 2.0 Parallel Interface 64-QFN (9x9) |
| Açıklama: | IC CTRLR USB2.0 7PORT 64QFN |
| Güncel - Tedarik: | 130mA |
| Email: | [email protected] |