satın almak BYCHPS ile USR2C-51RB8
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±0.1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±3ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220 |
| Boyut / Boyut: | 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm) |
| Dizi: | USR |
| Direnç (Ohm): | 51 |
| Güç (Watt): | 6W |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-2 |
| Diğer isimler: | USR 2-T220B 51.00 OHM 0.1% 3PPM USR 2-T220B 51.00 OHM 0.1% 3PPM-ND USR 2-T220B 51.00 OHM D 0.1% 3PPM USR 2-T220B 51.00 OHM D 0.1% 3PPM-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | USR2C-51RB8 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 51 Ohm ±0.1% 6W Through Hole Resistor TO-220-2 Metal Foil |
| Açıklama: | RES 51 OHM 6W 0.1% TO220 |
| kompozisyon: | Metal Foil |
| Email: | [email protected] |