satın almak BYCHPS ile UVR1A221MEA
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Dizi: | UVR |
| titrek elektrik akımı: | 240mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | UVR1A221MEA |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.098" (2.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 220µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL |
| kapasitans: | 220µF |