satın almak BYCHPS ile UVR1C153MRD6
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Dizi: | UVR |
| titrek elektrik akımı: | 3.3A |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-1052 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UVR1C153MRD6 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.492" (12.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.181" (30.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 15000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 15000UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitans: | 15000µF |