satın almak BYCHPS ile UVR2W470MRD6
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Dizi: | UVR |
| titrek elektrik akımı: | 290mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-1245 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UVR2W470MRD6 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitans: | 47µF |