satın almak BYCHPS ile UWD1C560MCL1GS
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Dizi: | UWD |
| titrek elektrik akımı: | 115mA |
| polarizasyon: | - |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 493-9662-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 29 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UWD1C560MCL1GS |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 440 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 56µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 56UF 20% 16V SMD |
| kapasitans: | 56µF |