satın almak BYCHPS ile V130LS1
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 220V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 198V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 242V |
| Dizi: | LS |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Disc 7mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 175VDC |
| Maksimum AC Volt: | 130VAC |
| Üretici parti numarası: | V130LS1 |
| Enerji: | 11J |
| Açıklama: | VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM |
| Akım - dalgalanma: | 1.2kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 180pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |