satın almak BYCHPS ile V130LU5P
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 205V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 184.5V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 225.5V |
| Dizi: | LU |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Disc 10mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 175VDC |
| Maksimum AC Volt: | 130VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | V130LU5P |
| Enerji: | 20J |
| Açıklama: | VARISTOR 205V 2.5KA DISC 10MM |
| Akım - dalgalanma: | 2.5kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 450pF @ 1MHz |