satın almak BYCHPS ile V150LS2P
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 240V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 216V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 264V |
| Dizi: | LS |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Disc 7mm |
| Diğer isimler: | F5595TR V150LS2P-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 200VDC |
| Maksimum AC Volt: | 150VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | V150LS2P |
| Enerji: | 13J |
| Açıklama: | VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM |
| Akım - dalgalanma: | 1.2kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 150pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |