satın almak BYCHPS ile V270MA4B
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 270V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 243V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 297V |
| Dizi: | MA |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | SOD-83A Axial |
| Diğer isimler: | F2300 V270MA4B-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 235VDC |
| Maksimum AC Volt: | 171VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | V270MA4B |
| Enerji: | 1.0J |
| Açıklama: | VARISTOR 270V 100A SOD83A AXIAL |
| Akım - dalgalanma: | 100A |
| Kapasitans @ Frekansı: | 17pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |