satın almak BYCHPS ile V331HA32
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 518.5V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 467V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 570V |
| Dizi: | HA |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Disc 32mm, Formed Tabs |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 435VDC |
| Maksimum AC Volt: | 330VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | V331HA32 |
| Enerji: | 385J |
| Açıklama: | VARISTOR 518.5V 25KA DISC 32MM |
| Akım - dalgalanma: | 25kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 1870pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |