satın almak BYCHPS ile V430MA3A
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 430V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 365V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 495V |
| Dizi: | MA |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | SOD-83A Axial |
| Diğer isimler: | F2305 V430MA3A-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 349VDC |
| Maksimum AC Volt: | 253VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | V430MA3A |
| Enerji: | 1.5J |
| Açıklama: | VARISTOR 430V 100A SOD83A AXIAL |
| Akım - dalgalanma: | 100A |
| Kapasitans @ Frekansı: | 11pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |