satın almak BYCHPS ile V480PA80C
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 750V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 670V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 790V |
| Dizi: | PA |
| paketleme: | - |
| Paket / Kutu: | Base Mount |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Base Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 640VDC |
| Maksimum AC Volt: | 480VAC |
| Üretici parti numarası: | V480PA80C |
| Enerji: | 180J |
| Açıklama: | VARISTOR 750V 6.5KA BASE MOUNT |
| Akım - dalgalanma: | 6.5kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 550pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |