satın almak BYCHPS ile V5.5MLN41206WH
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 8.95V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 7.1V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 10.8V |
| Dizi: | MLN |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1206 (3216 Metric) |
| Diğer isimler: | F3836TR V5.5MLN41206WH-ND V55MLN41206WH |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Devre sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCV |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 5.5VDC |
| Maksimum AC Volt: | 4VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | V5.5MLN41206WH |
| Enerji: | 0.10J |
| Açıklama: | VARISTOR 8.95V 30A 1206 |
| Akım - dalgalanma: | 30A |
| Kapasitans @ Frekansı: | 300pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |