satın almak BYCHPS ile V68ZC05P
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 68V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 61.2V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 74.8V |
| Dizi: | ZC |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Disc 5mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 56VDC |
| Maksimum AC Volt: | 40VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | V68ZC05P |
| Enerji: | 0.60J |
| Açıklama: | VARISTOR 68V 100A DISC 5MM |
| Akım - dalgalanma: | 100A |
| Kapasitans @ Frekansı: | 400pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |