satın almak BYCHPS ile VC0805M101R002
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 4V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 3.2V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 4.8V |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksimum DC Volt: | 3VDC |
| Maksimum AC Volt: | 2Vrms |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | VC0805M101R002 |
| Enerji: | 0.10J |
| Açıklama: | VARISTOR 4V 100A 0805 |
| Akım - dalgalanma: | 100A |
| Email: | [email protected] |