satın almak BYCHPS ile VC1206K201R017
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 27V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 24.3V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 29.7V |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1206 (3216 Metric) |
| Diğer isimler: | 399-13761-2 |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCV |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 22VDC |
| Maksimum AC Volt: | 17Vrms |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | VC1206K201R017 |
| Enerji: | 0.70J |
| Açıklama: | VARISTOR 27V 200A 1206 |
| Akım - dalgalanma: | 200A |
| Email: | [email protected] |