satın almak BYCHPS ile VC2220K122R017
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 27V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 24.3V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 29.7V |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2220 (5750 Metric) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksimum DC Volt: | 22VDC |
| Maksimum AC Volt: | 17Vrms |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | VC2220K122R017 |
| Enerji: | 7.5J |
| Açıklama: | VARISTOR 27V 1.2KA 2220 |
| Akım - dalgalanma: | 1.2kA |
| Email: | [email protected] |