satın almak BYCHPS ile VN772K
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 5.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | 5.5 V ~ 36 V |
| teknoloji: | Power MOSFET |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-SO |
| Dizi: | OMNIFET II™, VIPower™ |
| Açık Rds (Tip): | 120 mOhm (Max) |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Yapılandırması: | Half Bridge (2) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | VN772K |
| Yük Tipi: | Inductive |
| arayüzey: | Logic |
| Özellikler: | Status Flag |
| Hata Koruması: | Current Limiting, ESD, Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, UVLO |
| Genişletilmiş Açıklama: | Half Bridge (2) Driver DC Motors, General Purpose, Relays Power MOSFET 28-SO |
| Açıklama: | IC MOTOR DRIVER PAR 28SO |
| Akım - Tepe Çıkışı: | - |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 9A |
| Uygulamalar: | DC Motors, General Purpose, Relays |
| Email: | [email protected] |