satın almak BYCHPS ile WFH230L100J
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | - |
| Boyut / Boyut: | 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) |
| Dizi: | WFH |
| Direnç (Ohm): | 100 |
| Güç (Watt): | 230W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Rectangular Case |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 220°C |
| montaj Özelliği: | Flanges |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | WFH230L100J |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.496" (12.60mm) |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 100 OHM 5% 230W |
| kompozisyon: | Wirewound |
| Kaplama, Konut Tipi: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |