satın almak BYCHPS ile WIZ550IO
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.97 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Standartlar: | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Dizi: | - |
| Protokol: | Ethernet |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Module |
| Diğer isimler: | 1278-1022 W550IO |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | WIZ550IO |
| arayüzey: | SPI |
| Görev, işlev: | Controller |
| Genişletilmiş Açıklama: | Ethernet Controller 10/100 Base-T/TX PHY SPI Interface |
| Açıklama: | ETHERNET MODULE TCP/IP SPI |
| Güncel - Tedarik: | 132mA |
| Email: | [email protected] |