satın almak BYCHPS ile XC9247B75CMR-G
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 1.5V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | 5.6V |
| Gerilim - Giriş (Min): | 8V |
| Gerilim - Giriş (Max): | 16V |
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-26W |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-26W |
| çıkış Tipi: | Adjustable |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Diğer isimler: | 893-1179-2 XC9247B75CMRG |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | XC9247B75CMR-G |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 1.2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.5V 1 Output 1A SOT-26W |
| Açıklama: | IC REG BUCK ADJ 1A SOT-26W |
| Akım - Çıkış: | 1A |
| Email: | [email protected] |