satın almak BYCHPS ile XTR117AIDGKTG4
Garanti ile satın alın
| tip: | Current Transmitter |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-VSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| çıkış Tipi: | Voltage |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | XTR117AIDGKTG4 |
| arayüzey: | 2-Wire |
| Giriş tipi: | Voltage |
| Açıklama: | IC 4-20MA CURRENT-LOOP TX 8VSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 20mA |
| Email: | [email protected] |