satın almak BYCHPS ile Z0402C601ESMST
Garanti ile satın alın
| Boyut / Boyut: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
|---|---|
| Dizi: | Z-SMS |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0402 (1005 Metric) |
| Diğer isimler: | 399-9606-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Satır Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | Z0402C601ESMST |
| Empedans @ Frekansı: | 600 Ohm @ 100MHz |
| Yükseklik (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| filtre Türü: | Signal Line |
| Açıklama: | FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 600 mOhm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 300mA |