satın almak BYCHPS ile ZDT6702TA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 60V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 1.28V @ 2mA, 1.75A |
| transistör Türü: | NPN, PNP Darlington (Dual) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SM8 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 2.75W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-223-8 |
| Diğer isimler: | ZDT6702TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZDT6702TA |
| Frekans - Geçiş: | 140MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP Darlington (Dual) 60V 1.75A 140MHz 2.75W Surface Mount SM8 |
| Açıklama: | TRANS NPN/PNP DARL 60V 1.75A SM8 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 5000 @ 500mA, 5V / 2000 @ 500mA, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 500nA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 1.75A |
| Email: | [email protected] |