satın almak BYCHPS ile ZHCS350TA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 810mV @ 350mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 40V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOD-523 |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 1.6ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-79, SOD-523 |
| Diğer isimler: | ZHCS350TA-ND ZHCS350TATR |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 125°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZHCS350TA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Schottky 40V 350mA (DC) Surface Mount SOD-523 |
| diyodu, tip: | Schottky |
| Açıklama: | DIODE SCHOTTKY 40V 350MA SOD523 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 12µA @ 30V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 350mA (DC) |
| Vr, F @ Kapasitans: | 6pF @ 25V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |