satın almak BYCHPS ile ZL2004ALNN
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 14 V |
|---|---|
| Topoloji: | Buck |
| senkron Doğrultucu: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-QFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | I²C, PMBus, SMBus |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | PWM Signal |
| Çıkış Fazları: | 1 |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | ZL2004ALNN |
| Görev, işlev: | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz ~ 1.4MHz |
| Görev Döngüsü (Maks.): | 95% |