satın almak BYCHPS ile ZL38010DCF1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-SOIC |
| Dizi: | - |
| Güç (Watt): | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ZL38010DCF1 |
| arayüzey: | - |
| İçerir: | - |
| Görev, işlev: | Telecom Circuit |
| Genişletilmiş Açıklama: | Telecom IC Telecom Circuit 28-SOIC |
| Açıklama: | IC TRANSCODER ADPCM LP 28SOIC |
| Güncel - Tedarik: | 100µA |
| Email: | [email protected] |