satın almak BYCHPS ile ZL40255LDG1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.71 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| tip: | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-QFN (5x5) |
| Dizi: | SmartBuffer™ |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 4:3 |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Çıktı: | CML, CMOS, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ZL40255LDG1 |
| Giriş: | CMOS, Crystal |
| Frekans - Max: | 1.035GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 1.035GHz 32-VFQFN Exposed Pad |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/Yes |
| Açıklama: | IC CLK BUFF MUX 4:3 32QFN |
| Email: | [email protected] |