satın almak BYCHPS ile ZRC500A02
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş: | - |
| Hata payı: | ±2% |
| sıcaklık Katsayısı: | 90ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Dizi: | - |
| referans Tipi: | Shunt |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | E-Line-3 |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Gürültü - 10Hz ila 10kHz: | 105µVrms |
| Gürültü - 0.1Hz ila 10Hz: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZRC500A02 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Shunt Voltage Reference IC ±2% 5mA E-Line (TO-92 compatible) |
| Açıklama: | IC VREF SHUNT 5V TO92-3 |
| Güncel - Tedarik: | - |
| Akım - Çıkış: | 5mA |
| Güncel - Katot: | 25µA |
| Email: | [email protected] |