satın almak BYCHPS ile ZTX1147A
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 12V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 235mV @ 70mA, 4A |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | E-Line-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZTX1147A |
| Frekans - Geçiş: | 115MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 12V 4A 115MHz 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Açıklama: | TRANS PNP 12V 4A E-LINE |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 250 @ 500mA, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 4A |
| Email: | [email protected] |