satın almak BYCHPS ile ZTX576
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 200V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 300mV @ 10mA, 100mA |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | E-Line-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZTX576 |
| Frekans - Geçiş: | 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 200V 1A 100MHz 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Açıklama: | TRANS PNP 200V 1A E-LINE |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 50 @ 300mA, 10V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |