satın almak BYCHPS ile ZTX718STZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 20V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 260mV @ 200mA, 2.5A |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1W |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | E-Line-3, Formed Leads |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ZTX718STZ |
| Frekans - Geçiş: | 180MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 2.5A 180MHz 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Açıklama: | TRANS PNP 20V 2.5A E-LINE |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 150 @ 2A, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 2.5A |
| Email: | [email protected] |