satın almak BYCHPS ile ZTX855STOB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 150V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 260mV @ 400mA, 4A |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1.2W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | E-Line-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZTX855STOB |
| Frekans - Geçiş: | 90MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 150V 4A 90MHz 1.2W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Açıklama: | TRANS NPN 150V 4A E-LINE |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 100 @ 1A, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 50nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 4A |
| Email: | [email protected] |