satın almak BYCHPS ile ZUMT720TA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 40V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 250mV @ 100mA, 750mA |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-323 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 500mW |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | SC-70, SOT-323 |
| Diğer isimler: | ZUMT720DKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZUMT720TA |
| Frekans - Geçiş: | 220MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 40V 750mA 220MHz 500mW Surface Mount SOT-323 |
| Açıklama: | TRANS PNP 40V 0.75A SC70-3 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 90 @ 500mA, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 10nA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 750mA |
| Email: | [email protected] |