satın almak BYCHPS ile ZXCW6100S28
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-SSOP |
| Dizi: | Acoustar™, NOVALOAD™ |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) |
| Diğer isimler: | ZXCW6100S28TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 1W x 2 @ 4 Ohm |
| Üretici parti numarası: | ZXCW6100S28 |
| Özellikler: | Digital Inputs, I²S, Mute, PWM, Short-Circuit and Thermal Protection, SPI, Tone and Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 28-SSOP |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO STEREO 25BIT 28SSOP |
| Email: | [email protected] |