satın almak BYCHPS ile ZXLD1366QDACTC
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 6V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 60V |
| Gerilim - Çıkış: | 60V |
| tip: | DC DC Regulator |
| Topoloji: | Step-Down (Buck) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | U-DFN3030-6 |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-UDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | ZXLD1366QDACTCDI |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ZXLD1366QDACTC |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | 1MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 1A U-DFN3030-6 |
| karartma: | PWM |
| Açıklama: | IC LED DRIVER REGULATOR 6DFN |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 1A |
| Uygulamalar: | Automotive, Lighting |
| Email: | [email protected] |