satın almak BYCHPS ile ZXMP6A17DN8TA
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 1V @ 250µA (Min) |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOP |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 125 mOhm @ 2.3A, 10V |
| Güç - Max: | 1.81W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Diğer isimler: | ZXMP6A17DN8TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ZXMP6A17DN8TA |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 637pF @ 30V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 17.7nC @ 10V |
| FET Tipi: | 2 P-Channel (Dual) |
| FET Özelliği: | Logic Level Gate |
| Genişletilmiş Açıklama: | Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 60V 2.7A 1.81W Surface Mount 8-SOP |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 60V |
| Açıklama: | MOSFET 2P-CH 60V 2.7A 8-SOIC |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 2.7A |
| Email: | [email protected] |