satın almak BYCHPS ile ZXMS6004DN8-13
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 3.3V, 5V |
|---|---|
| Gerilim - Yük: | 60V (Max) |
| Anahtar Tipi: | General Purpose |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SO |
| Dizi: | INTELLIFET® |
| Açık Rds (Tip): | 350 mOhm |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 1:1 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | N-Channel |
| Output Yapılandırması: | Low Side |
| Diğer isimler: | ZXMS6004DN8-13DITR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ZXMS6004DN8-13 |
| arayüzey: | On/Off |
| Giriş tipi: | Non-Inverting |
| Özellikler: | Auto Restart |
| Hata Koruması: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 60V 1.3A SO8 |
| Akım - Çıkış (Max): | 1.3A |
| Email: | [email protected] |