satın almak BYCHPS ile ZXTN4002ZTA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 100V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | - |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-89 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1.5W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-243AA |
| Diğer isimler: | ZXTN4002ZTADITR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ZXTN4002ZTA |
| Frekans - Geçiş: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 1A 1.5W Surface Mount SOT-89 |
| Açıklama: | TRANS NPN 100V 1A SOT89 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 100 @ 150mA, 200mV |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 50nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |