satın almak BYCHPS ile ZXTP05120HFFTA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 120V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 2V @ 2mA, 2A |
| transistör Türü: | PNP - Darlington |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23F |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1.5W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-3 Flat Leads |
| Diğer isimler: | ZXTP05120HFFTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ZXTP05120HFFTA |
| Frekans - Geçiş: | 150MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 120V 1A 150MHz 1.5W Surface Mount SOT-23F |
| Açıklama: | TRANS PNP DARL 120V 1A SOT23F-3 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 3000 @ 1A, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 10µA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |