satın almak BYCHPS ile ZXTP2006E6TA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 20V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 130mV @ 350mA, 3.5A |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-26 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1.1W |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 |
| Diğer isimler: | 1034-ZXTP2006E6DKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZXTP2006E6TA |
| Frekans - Geçiş: | 110MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 3.5A 110MHz 1.1W Surface Mount SOT-26 |
| Açıklama: | TRANS PNP 20V 3.5A SOT23-6 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 300 @ 1A, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 3.5A |
| Email: | [email protected] |