satın almak BYCHPS ile 16SVP82M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | OS-CON™, SVP |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 106mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 2.12A @ 100kHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | P16467DKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | 16SVP82M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 82µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 40 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 82UF 20% 16V SMD |
| kapasitans: | 82µF |