satın almak BYCHPS ile 250TXW120MEFC16X25
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 250V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Dizi: | TXW |
| titrek elektrik akımı: | 740mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 1189-1210 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | 250TXW120MEFC16X25 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 12000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.083" (27.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 120µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL |
| kapasitans: | 120µF |