satın almak BYCHPS ile 2DB1188P-13
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 32V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 800mV @ 200mA, 2A |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-89-3 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-243AA |
| Diğer isimler: | 2DB1188P13 2DB1188PDITR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2DB1188P-13 |
| Frekans - Geçiş: | 120MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 32V 2A 120MHz 1W Surface Mount SOT-89-3 |
| Açıklama: | TRANS PNP 32V 2A SOT89-3 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 82 @ 500mA, 3V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |