satın almak BYCHPS ile 2SD2141
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 380V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 1.5V @ 20mA, 4A |
| transistör Türü: | NPN - Darlington |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220F |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 35W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 Full Pack |
| Diğer isimler: | 2SD2141 DK |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2SD2141 |
| Frekans - Geçiş: | 20MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 380V 6A 20MHz 35W Through Hole TO-220F |
| Açıklama: | TRANS NPN DARL 380V 6A TO220F |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 1500 @ 3A, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 10µA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 6A |
| Email: | [email protected] |