satın almak BYCHPS ile 2SK06630RL
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kesim (VGS kapalı) Id @: | 5V @ 10µA |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMini3-G1 |
| Dizi: | - |
| Direnç - RDS (Açık): | - |
| Güç - Max: | 150mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-70, SOT-323 |
| Diğer isimler: | 2SK06630RLTR |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 2SK06630RL |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 6.5pF @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| Genişletilmiş Açıklama: | JFET N-Channel 1mA @ 10V 150mW Surface Mount SMini3-G1 |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 55V |
| Açıklama: | JFET N-CH 30MA 150MW SMINI-3 |
| Cari Tahliye (id) - Max: | 30mA |
| Güncel - VDS @ boşaltın (IDS) (VGS = 0): | 1mA @ 10V |
| Email: | [email protected] |