satın almak BYCHPS ile 74271112
Garanti ile satın alın
| tip: | Round |
|---|---|
| Dizi: | Star-Tec |
| Puanlar: | - |
| Dış Boyut: | 0.933" W x 0.717" H (23.70mm x 18.20mm) |
| Diğer isimler: | 732-1503 |
| bağlantı Tipi: | Free Hanging |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme: | 4W620 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74271112 |
| uzunluk: | 1.594" (40.50mm) |
| İç Boyut: | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Empedans @ Frekansı: | 321 Ohm @ 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 321 Ohm @ 100MHz ID 0.236" Dia (6.00mm) OD 0.933" W x 0.717" H (23.70mm x 18.20mm) Length 1.594" (40.50mm) |
| dizayn: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Açıklama: | FERRITE CORE 321 OHM HINGED 6MM |
| Email: | [email protected] |