satın almak BYCHPS ile 7440710082
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-TPC |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-3711-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici parti numarası: | 7440710082 |
| İndüktans: | 820nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.181" (4.60mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 130MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 820nH Shielded Wirewound Inductor 7.3A 9 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 820NH 7.3A 9 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 9 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 7.3A |
| Güncel - Doygunluk: | 8A |
| Email: | [email protected] |